תרופות סבתא לכאבי בטן

סובלים מכאבי בטן?
במקרים מסוימים יכולות להתווסף לכאבי הבטן גם הקאות, ולפעמים שלשולים.
לפעמים כאבי הבטן קשורים לאכילת מזון מקולקל ולפעמים תוצאה של וירוס.
בכל מקרה ניתן לעזור לסובל מכאבי בטן במגוון דרכים.

תרופות סבתא לכאבי בטן

שתיית תה – מספר חליטות צמחים ידועות כמקלות על כאבי בטן: מרווה, קמומיל, תה רגיל עם לימון ודבש, תה צמחים עם לימון ודבש, תה קינמון, שומר, או כורכום.

שתייה של מים חמים אשר בהם הושרה מקל וניל יכולה לעזור לכאבי בטן גם כן, כמו כן ידועה הגישה ששתיה של מים שהורתחה בהם קליפת לימון או שנחלטו בהם עלי נענע כמו גם משקאות הכוללים חליטות צמחים כמו זעתר, שיבא אן כורכום

<<  טיפול בכאבי בטן אצל ילדים

במקרים של שלשולים הקפדה על מזונות כמו אורז,תפוחי עץ  או בננה יכולים לעזור לעצור את השלשול ובמקרים של כאב בטן בגלל עצירות אכילה של מזונות בעלי ערך גבוה של סיבים תזונתיים כמו שזיפים וסלק יכולים להקל על העצירות והכאב.
קולה יעילה מאוד בטיפול בכאבי בטן ובשלשולים. שתיית קולה תקל על הכאב.

בתחום האוכל במקרים של שלשולים ידועות תרופות סבתא כמו:
שתייה של מי הבישול של אורז, לעיסה על חתיכות קרח קטנות, שתית מים רבים בהם מעט מלח כדי להחזיר את המלחים שאבדו לגוף ועוד.
כיום ניתן לרכוש משקאות המיועדים לספורטאים המכילים מלחים ומינרלים. משקאות אלה יעזרו לגוף להתגבר על אובדן המלחים בהצלחה רבה יותר מאשר הוספה של קורט מלח שולחן למי השתייה.

הנחה של קומפרסים חמים על הבטן תעזור להרגיע כאב בטן.
מגבת טבולה במים חמים המונחת על הבטן, או בקבוק חם, או כרית חמה יכולים לשמש כקומפרס מרגיע.

למידע נוסף

About

כבר לפני שנים לא מעטות למדתי באופן רשמי את הקשר בין תזונה לבריאות. הקשר בין אוכל לבריאות הגוף הוא קשר עתיק יומין והידע העתיק שאיפשר לאבותינו לרפא את עצמם מתחלואי הגוף בעזרת מזונות , צמחי מאכל ותבלין, אבד עם השנים. רק בשנים האחרונות נחקר שוב מדע הבריאות בדרך הטבע ומידע עתיק נחשף ועומד לרשותנו.האתר תרופות סבתא הוא ניסיון לרכז את המידע הישן ולחזור לאפשר ריפוי בדרך הטבע, בעזרת כל מה שנמצא בדרך כלל במטבח. בנוסף, צמחי מרפא, צמחי מאכל ותבלין החלו משתמים ליצירת מגוון תרופות טבעיות המרכזות ומתמצתות עבורנו את סגולות המרפא של הצמחים. גם על אלה נדון באתר.

Tagged with: , , , , ,

Leave a Reply